Vybudujte si s produkty quick-mix zahradu snů

Tip

Za pomoci tipu případné obtíže snadno zvládnete. V kontrolním seznamu najdete v přehledné podobě nejdůležitější informace k produktům a nářadí. Pokud byste i přesto měli další dotazy, odborný personál quick-mix Vám bude rád nápomocný. Další informace najdete na internetové adrese www.quick-mix.cz.

Přejete si novou terasu nebo pěknou zahradní cestičku? Vjezd do vaší garáže jen rozkvétá, ale samým plevelem? Oslavy ve vašem zahradním domku už vás nebaví, protože střecha je děravá a do domku zatéká? Sedíte i za pěkného počasí doma, protože váš grilovací krb se už nedá používat? Máme pro vás řešení! S našimi produkty, praktickými tipy a nápady z této příručky snadno vytvoříte předpoklady k převedení Vašich nápadů do praxe.

Zahrada ke snění

Vytvořte si svět, který splní Vaše přání. Je jedno, zda jde o zídku z lomového kamene, zahradní cestičku, místo na grilování nebo vjezd do garáže: Dejte svým představám solidní základ. Podaří se vám to se stavebním materiálem quick-mix, který vede jednoduše a bezpečně k úspěchu.

Vybudujte si s produkty quick-mix zahradu snů
Vše je chytře promyšleno

Nezáleží na tom, jaký projekt chcete realizovat, nejdůležitější je dobře promyšlená a podrobná příprava. V této příručce vám proto ukážeme, co je nutné ve fázi přípravy projektu dodržet, aby se podařil a výsledek dlouho vydržel.

Dobré nářadí – dobrá práce

Pro dobré a rychlé provedení odborné práce je nezbytně nutné kvalitní a především „správné“ nářadí. V našem přehledu najdete nářadí vhodné pro daný případ použití.

Krok za krokem

Nemáte zatím žádné zkušenosti s kutilskými pracemi na zahradě, nebo jen málo? To není žádný problém! V této příručce jsou krok za krokem vysvětleny příklady použití. Vyzkoušejte to!

Přejeme vám hodně zábavy a úspěchu při realizaci vašeho záměru!